OMA Tilitoimisto on kumppani, jonka kanssa yrittäjän on hyvä kulkea. 

OMA YRITYSPALVELUT OY

Tutustu tilitoimistomme palveluihin ja ota yhteyttä, katsotaan se sopivin apu tarpeisiisi!

Y-tunnus: 2915117-9

Viilarinkatu 5, 2.krs
Länsi1 -kauppakeskus
20320 Turku

Eve Rusi
Assari, palkanlaskenta
eve@oma-assari.fi
043 824 3371

Sanna Tammisto (äitiyslomalla)
Kirjanpitäjä, palkanlaskenta
sanna@oma-assari.fi
044 241 9204

Terri Paju
Kirjanpitäjä, palkanlaskenta
terri@oma-assari.fi
044 242 5903

Tuula Suvanto
Kirjanpitäjä, palkanlaskenta
tuula@oma-assari.fi
040 551 6553

Markus Sorjasaari
Kirjanpitäjä, palkanlaskenta
markus@oma-assari.fi
040 767 8688

Asta Ahvenainen
Kirjanpitäjä, palkanlaskenta, assari
asta@oma-assari.fi
040 550 5097

 

Jätä yhteydenottopyyntö